Veľkonočné prázdniny 28.03. až 02.04.2024 - stravníci sú na prázdniny odhlásení

Dodatočné oznamy k stravovaniu ( pre rodičov)

Dôležité je odhlasovať žiakov z obedov počas ich neprítomnosti v škole / škôlke. V prípade neodhlásenia žiaka zo stravy je rodič povinný uhradiť celý poplatok za stravu za všetky dni kedy sa žiak nezúčastnil vyučovania a pritom nebol z obeda odhlásený.

Dotácia sa poskytuje len za deň, kedy sa žiak zúčastnil vyučovania. Ak žiak príde do školy aspoň na jednu vyučovaciu hodinu, vzniká mu nárok na dotáciu. Podmienkou je odobratie obeda.

Ak napríklad žiak počas vyučovania odíde k lekárovi alebo dobrovoľne nejde na obed, pritom nie je na daný deň odhlásený, rodič je povinný zaplatiť stravu, ktorú žiak neodobral..

Kontakt  0911 240 873 v pracovné dni od 6.00 - 14.00 ( nie sms! )

• Obedy sa prihlasujú a odhlasujú individuálne elektronicky.

• Ďalšie dni je potrebné dieťa odhlásiť a potom znovu prihlásiť na stravu najneskôr 1 deň vopred.

• Dieťa v materskej škole s celodenným pobytom odoberá desiatu, obed a olovrant. Je možnosť odhlásenia si  jedného doplnkového jedla. To znamená, že dieťa odoberie buď desiatu a obed alebo obed a olovrant. Nie je možné odobrať len jedno z toho. Dieťa s poldenným pobytom odoberá desiatu aj obed. Nie je možné odhlásiť si jedno doplnkové jedlo.

• V prípade neodhlásenia dieťaťa zo stravy, je rodič povinný stravu uhradiť v plnej výške.

•   V prípade, že rodič nestihne dieťa zo stravy odhlásiť do 7.00 , môže si prísť obed vyzdvihnúť v čase od 10.30 - 11.00 cez okienko zboku školskej jedálne, IBA V PRVÝ DEŇ CHOROBY.

•  Rodič ani cudzia osoba nevstupuje do jedálne!

• Za neodhlásenú stravu včas sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje.

jedalen 0Soňa Lukšová – vedúca kuchyne

Magdaléna Poláčková – hlavná kuchárka

Katarína Borotová – kuchárka

Eva Plevová – kuchárka