Učíme sa na diaľku

Milí rodičia!

Z dôvodu opätovného zatvorenia materskej školy sme sa znova rozhodli pre Vás pripravovať vhodný materiál na rôrne aktivity pre deti. Pravidelne budeme na internetovú stránku pridávať námety, aby ste spolu s nimi v domácom prostredí mohli pracovať, podnecovať ich tvorivosť, grafomotorické zručnosti, postreh, sústredenosť a tak deti zaujímavou a zábavnou formou podporovať v jednotlivých oblastiach ich rozvoja.

Je na Vašom rozhodnutí, ktoré aktivity svojim deťom sprostredkujete. Vy ich najlepšie poznáte a viete, čo ich zaujíma, v čom sú úspešné a v ktorej oblasti potrebujú precvičovať. Poteší nás, ak si deti svoje výtvory, pracovné listy, kresby odložia a keď sa opäť budeme môcť osobne stretnúť, prinesú nám ich ukázať. Veríme, že budú hrdé na to, čo spoločne s Vami dokážu vytvoriť.

Milí naši malí kamaráti!

Všetkých Vás zo srdiečka pozdravujeme. Keďže sa nemôžeme spoločne stretávať v našej škôlke a spolu sa hrať, rozhodli sme sa cez internet posielať nápady na zaujímavé aktivity, ktoré si budete môcť, ak budú mať vaše maminky alebo ockovia čas, chuť a energiu spoločne urobiť. Pretože vieme, že rodičia majú teraz toho veľa, pokúsime sa priložiť aj postup, čo a ako máte robiť, aby sa Vám jednoduchšie tvorilo. Priali by sme si, aby Vám tieto aktivity robili radosť a aby ste pri nich strávili pekné chvíle so svojimi rodičmi i súrodencami. Tešíme sa na Vás, keď sa opäť otvorí brána našej škôlky. Dávajte na seba pozor.

Vaše pripomienky môžete napísať do seckie komentárov.

Z rozprávky do rozprávky

pan knizocka

Moji milí kamaráti! Vy ma nespoznávate? To som ja, Váš verný priateľ Pán Knižôčka. Denno-denne na Vás pozerám z poličky vo Vašej triede a snívam, kto z Vás ma vezme do rúk, prelistuje, prečíta ... Keďže sa teraz nemôžeme stretávať v materskej škole, rozhodol som sa prihovárať sa Vám cez internet. Budem Vám tu ponúkať rozprávky, múdrosti, aktivity, pracovné listy, úlohy pre zábavu i poučenie. Vydajte sa teda so mnou na cestu „Z rozprávky do rozprávky“. Zoberte si so sebou bystré očká, počúvajúce ušká, premýšľajúce hlávky, šikovné prstíky. Zabaľte si taktiež troška zvedavosti, trpezlivosti a vytrvalosti. Nuž teda moji milí kamaráti – vyrážame!

Aj Vy, rodičia máte radi rozprávky? Poznáte také, ktoré pomáhajú? Ja Pán Knižôčka áno a rád sa s Vami o ne podelím.

Z rozprávky do rozprávky 2

Ahoj kamaráti !
    To som opäť ja – váš kamarát „Pán Knižôčka“. Spomínate si? Tento mesiac cestujeme spolu z rozprávky do rozprávky. Už aj idem po ďalšiu čarodejnú knihu. Aha, tu je! Tróni na poličke s ostatnými rozprávkovými knižkami, ktoré som doposiaľ nazbieral. Opatrne ju otváram. Koho pričaruje tentokrát?

Z rozprávky do rozprávky 3

Milí kamaráti!
    Určite ste čakali, že sa opäť ozvem. Tak som teda tu. Ja - Váš kamarát „Pán Knižôčka“ prichádzam s novými čarovnými knihami, rozprávkami, úlohami, pracovnými listami a nápadmi pre Vás:

Comments powered by CComment