Školský klub

Školský klub detí je otvorený počas dní školského vyučovania denne v čase od 11,00 hod. do 16,30 hod. Momentálne sú v prevádzke tri oddelenia pre deti prvého stupňa. Školský klub detí poskytuje nielen oddychovú časť, ale dbá na rozvoj tvorivosti, environmentálneho cítenia, spoločenského správania a prípravy na vyučovanie. V rámci priaznivého počasia dbáme na každodenný pobyt na čerstvom vzduchu.

Mgr. Dominika Fáryová – vychovávateľka

Eva Kopúňová – vychovávateľka

RNDr. Katarína Švajdová – vychovávateľka

Žiadosť o prijatie dieťaťa do školského klubu detí