Školská jedáleň

Záväzné prihlásenie žiaka (dieťaťa) na stravu

Prosíme rodičov o záväzné prihlásenie dieťaťa na stravovanie v šk.roku  2020/2021. Zápisné lístky nájdete na stránke školy v sekcii jedáleň. Vyplnené zápisné lístky pošlite čo najskôr elektronicky na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. najneskôr však do 26.6.2020.

Možnosti prihlasovania a odhlasovania stravovania počas mimoriadnej situácie COVID – 19

• Obedy sa prihlasujú individuálne elektronicky.
    • Odhlásiť dieťa zo stravovania bude možné iba elektronicky najneskôr do 10.00 hod. v predchádzajúci pracovný deň.
    • V prípade mimoriadnej situácie (choroba dieťaťa) bude možné dieťa odhlásiť v daný deň najneskôr do 7.00 hod. telefonicky na tel. č. 032 / 65 931 57.
    • Odhlasovanie osobne nie je možné!!
    • V prípade neodhlásenia dieťaťa zo stravy, je rodič povinný stravu uhradiť v plnej výške.
    • Možnosť odobratia obeda NIE JE! Rodič ani cudzia osoba nevstupuje do jedálne!
    • Za neodhlásenú stravu včas sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje.

jedalen 0Soňa Lukšová – vedúca kuchyne

Magdaléna Poláčková – hlavná kuchárka