Školská jedáleň

Vážení rodičia, Vaše deti budú na stravu prihlásené automaticky od 06.09.2021. V prípade nedokončenia prác v kuchyni bude termín posunutý.
    Je potrebné v prípade choroby alebo inej neprítomnosti dieťaťa v škole obed si odhlásiť cez stránku strava.cz.
    Strava sa uhrádza vždy do 20. dňa mesiac vopred na číslo účtu SK12 5600 0000 0006 5756 5006

Oznamujeme rodičom detí, ktorí záväzne prihlásili svoje dieťa na stravu od septembra 2021 a stravné ešte nezaplatili, aby ho ihneď uhradili!

Pokiaľ nebude stravné za september uhradené najneskôr do 31.08.2021, strava bude zabezpečená až od mesiaca október, nakoľko sa strava platí vždy jeden mesiac vopred.

Záväzné prihlásenie žiaka (dieťaťa) na stravu

Prosíme rodičov o záväzné prihlásenie dieťaťa na stravovanie v šk.roku  2021/2022. Zápisné lístky nájdete na stránke školy v sekcii jedáleň. Vyplnené zápisné lístky pošlite čo najskôr elektronicky na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. najneskôr však do 25.6.2021.

Stravu na mesiac september prosím uhradiť až v auguste do 20.dňa v mesiaci.

NA ZÁPISNÉ LÍSTKY JE POTREBNÉ ZAPÍSAŤ ČÍSLO ÚČTU V TVARE IBAN!!

V prípade, že sa Vaše dieťa nebude od septembra 2021 stravovať v školskej jedálni, prosím o vrátenie čipov!

Možnosti prihlasovania a odhlasovania stravovania počas mimoriadnej situácie COVID – 19

• Obedy sa prihlasujú a odhlasujú individuálne elektronicky.
    • Odhlásiť dieťa zo stravovania je možné  elektronicky na strava.cz najneskôr do 10.00 hod. v predchádzajúci pracovný deň.
    • V prípade mimoriadnej situácie (choroba dieťaťa) bude možné dieťa odhlásiť v daný deň najneskôr do 7.00 hod. telefonicky na tel. č. 0911 240 873
    • Ďalšie dni je potrebné dieťa odhlásiť a potom znovu prihlásiť na stravu najneskôr 1 deň vopred.
    • Dieťa v materskej škole s celodenným pobytom odoberá desiatu, obed a olovrant. Je možnosť odhlásenia si  jedného doplnkového jedla. To znamená, že dieťa odoberie buď desiatu a obed alebo obed a olovrant. Nie je možné odobrať len jedno z toho.
    • Odhlasovanie osobne nie je možné!!
    • V prípade neodhlásenia dieťaťa zo stravy, je rodič povinný stravu uhradiť v plnej výške.
    • Možnosť odobratia obeda NIE JE! Rodič ani cudzia osoba nevstupuje do jedálne!
    • Za neodhlásenú stravu včas sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje.

jedalen 0Soňa Lukšová – vedúca kuchyne

Magdaléna Poláčková – hlavná kuchárka