Všetci stravníci budú zo stravy na  18.11.2022 odhlásení automaticky!

Školská jedáleň - 0911 240 873 v pracovné dni od 6.00 - 14.00 hod

Odhlasovanie realizujte cez aplikáciu strava.cz alebo zavolaním na číslo 0911 240 873. Nie sms ani mailom!

Prosím každú zmenu účtu nahlásiť do školskej jedálne!

OZNAM!!!

V prvý a posledný školský deň sa pre žiakov ZŠ nevarí

Je nutné v prípade choroby alebo inej neprítomnosti dieťaťa v škole obed si odhlásiť cez stránku strava.cz.

Strava sa uhrádza vždy do 20. dňa mesiac vopred na číslo účtu SK12 5600 0000 0006 5756 5006.

Záväzné prihlásenie žiaka (dieťaťa) na stravu

Prosíme rodičov o záväzné prihlásenie dieťaťa na stravovanie v šk.roku  2022/2023. Zápisné lístky nájdete na stránke školy v sekcii jedáleň. Vyplnené zápisné lístky pošlite čo najskôr elektronicky na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. najneskôr však do 20.6.2022.

Stravu na mesiac september prosím uhradiť až v auguste do 20.dňa v mesiaci.

NA ZÁPISNÉ LÍSTKY JE POTREBNÉ ZAPÍSAŤ ČÍSLO ÚČTU V TVARE IBAN!!

V prípade, že sa Vaše dieťa nebude od septembra 2022 stravovať v školskej jedálni, prosím o vrátenie čipov!

Možnosti prihlasovania a odhlasovania stravovania

• Obedy sa prihlasujú a odhlasujú individuálne elektronicky.
    • Odhlásiť dieťa zo stravovania je možné  elektronicky na strava.cz najneskôr do 10.00 hod. v predchádzajúci pracovný deň.
    • V prípade mimoriadnej situácie (choroba dieťaťa) bude možné dieťa odhlásiť v daný deň najneskôr do 7.00 hod. telefonicky na tel. č. 0911 240 873
    • Ďalšie dni je potrebné dieťa odhlásiť a potom znovu prihlásiť na stravu najneskôr 1 deň vopred.
    • Dieťa v materskej škole s celodenným pobytom odoberá desiatu, obed a olovrant. Je možnosť odhlásenia si  jedného doplnkového jedla. To znamená, že dieťa odoberie buď desiatu a obed alebo obed a olovrant. Nie je možné odobrať len jedno z toho. Dieťa s poldenným pobytom odoberá desiatu aj obed. Nie je možné odhlásiť si jedno doplnkové jedlo.
    • Odhlasovanie osobne nie je možné !
    • V prípade neodhlásenia dieťaťa zo stravy, je rodič povinný stravu uhradiť v plnej výške.
    •   V prípade, že rodič nestihne dieťa zo stravy odhlásiť do 7.00 , môže si prísť obed vyzdvihnúť v čase od 10.30 - 11.00 cez okienko zboku školskej jedálne, IBA V PRVÝ DEŇ CHOROBY.
    •  Rodič ani cudzia osoba nevstupuje do jedálne!
    • Za neodhlásenú stravu včas sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje.

jedalen 0Soňa Lukšová – vedúca kuchyne

Magdaléna Poláčková – hlavná kuchárka

Katarína Borotová – kuchárka

Eva Plevová – kuchárka